אירוח למשפחות

באורחאן שני אולמות אירוח. בכל אולם אזור לינה, פינת אוכל, מטבח, שירותים מקלחות עם מים חמים. באולם הגדול יש פינג-פונג וכדורסל. ובאולם הקטן יש שולחן פוזבול.  האולמות נפרדים לגמרי והחצר היא משותפת. בכל אולם קמין לחימום ושני מזגנים. הקבוצה המתארחת יכולה לבנות לעצמה אוהל אם תרצה, להשלמת החוויה.

במטבח יש מערכת מוזיקה ביתית, תנור, כיריים, מיקרוגל, מקרר, טוסטר, קומקום חשמלי, כלי אוכל, כלי בישול, כלי הגשה, מעט תבלינים. כלים יפים ונקיים.
האורחים מקבלים מזרן. ועליהם להביא כלי מיטה וכל רחצה.
החצר נעימה מאוד, משקיפה אל נוף הרי יהודה ויערות ירושלים. החצר בנויה משתי טרסות. בעליונה יש פינות ישיבה ושולחנות קק"ל, ופינת מנגל לכל אולם. בטרסה הנמוכה, שנמצאת כעשרה צעדים מהאורחן,  זהו ממש היער. עם עצים גבוהים, צל, ערסלים, מחצלות, ואזור למדורה. ופריחה מדהימה בחודשי האביב.  החצר משותפת לשני האולמות.

המקום מיועד לקבוצות. כל קבוצה מקבלת אולם. האולם הגדול יכול לארח עד 23 אורחים. ובאולם הקטן עד 13 אורחים.  בכל אולם קבוצה אחת אורגנית.

המחיר לאורח הוא 100 ₪ מגיל שנתיים. 75 ש"ח לאורח שלא לן. קיים תשלום מינימום של 1000 ₪ לאולם הקטן ו 1500 ₪ לאולם הגדול. ניתן לשלם בכרטיס אשראי, שקים או מזומן. 
לינת משפחות בירושלים  |  לינת משפחות המרכז
חוגגים חנוכה באורחן
נהנים מאווירה אחרת בערב
נהנים מהנוף בבוקר
 
טלפון      050-282-7733 

דוא"ל      talhazan11@gmail.com

כתובת     דרך לולים, גבעת יערים