ארוחות

האורחים יכולים להזמין ארוחות טעימות וטריות. ארוחת בוקר וארוחת צהריים/ערב. בשרי או צמחוני בהתאם לדרישת הלקוח. את הארוחות אני מגיש בסירים. האורחים מחממים ומגישים לעצמם, ומשאירים כיור נקי. אין בעיה להוסיף מלצרות לקבוצות המעוניינות בכך. קבוצות המבקשות אוכל עם תעודת הכשר יציינו זאת בעת ההזמנה.  ההזמנה היא למינימום 10 אורחים.
ארוחת בוקר באמצע שבוע תכלול מלוואח ביתי של אמא שלי שעוד לא אכלתם כזה אף פעם, רסק, שקשוקה, סלט ירקות, טחינה, חמוצים, לחם טרי. וסחוג חריף אש של אבא שלי. אנו לא מפחדים משום וכוסברה... הכל במחיר  50 ₪ .
ארוחת צהריים / ערב תכלול עוף / פרגיות בחוואיג' / מנה צמחונית, תפו"א ובטטות בתנור, אורז / מג'דרה, סלטים מבושלים. טחינה.  סלטים חיים. חלות / לחם טרי. זאת במחיר של 70 ₪ לאדם.
ארוחת בוקר בשבת (שהיא חצי ארוחה) גחנון ביתי, רסק וביצה במחיר של 25 ₪ .
אופצייה נחמדה ומריחה נהדר היא אפיית פיתות ופיצות בטבון. הילדים עומדים לידי וכל אורח מכין לעצמו את הפיצה שלו. זה כיף ומגבש. המחיר לכל אורח הוא 25 ₪.
אצלי בבית אנו אוכלים מלוואח רסק וביצה. ליד זה דבש למי שמעוניין. ואופציה כזאת תעלה גם 25 ₪. את המלוואח אנו לא מטגנים במחבת כמו שרבים עושים. אני אופה אותם בתנור מיוחד. המלוואח יוצא קריספי ולא שומני. תנסו אותי.
כבר בישלתי ארוחות שהאורחים בנו את התפריט, כך שזה מאפשר גמישות ושביעות רצון רבה יותר.
החלק של הבישול והאפיה לאורחים, הוא החלק הכי כיפי בארוח. למדתי שאנשים שנהנים מאוכל, הם הלקוחות שהכי מרוצים, והכי מפרגנים. 
 

 
ארוחה תימנית אותנטית
 
טלפון      050-282-7733 

דוא"ל      talhazan11@gmail.com

כתובת     דרך לולים, גבעת יערים